info@logopedai.eu
Darbo laikas: d.d. 8.00- 19.30

Apie įkūrėją ir pradžią.

Mano vardas Lina, esu niekuo neišsiskirianti keturių vaikų mama. Baigusi studijas, universitete įgytas žinias pritaikiau darbui su vaikais įvairiose įstaigose: mokykloje, darželyje, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje bei vaiko raidos tarnyboje. Savo kelyje sutikau įvairių mokytojų, įgijau daug ir naudingos patirties. Baigus studijas ir susilaukus pirmojo vaikelio, teko susidurti su vaiko raidos specialistais, kurie atmintyje paliko ryškų ir nemalonų prisiminimą. Tiesa, prisipažinsiu, žvelgiant atgal ir turint įgytas žinias, galiu drąsiai teigti, kad tuomet specialisto pateiktos grubios pastabos apie didesnę, nei įprastai, vaiko galvos apimtį, gąsdinimai ir neaiškios diagnozės buvo visiškai neprofesionalios ir nepagrįstos. Po to ilgai versdamasi per galvą bandžiau taikyti visų savo turimų bei naujai įgytų vadovėlių medžiagą ir nuorodas savo vaiko situacijai įvertinti. Stebėjau kiekvieną jo elgesį ir pokytį. Tvyranti panika tik pablogino situaciją. Norint nustoti elgtis ir reaguoti neadekvačiai, man reikėjo laiko ir profesionalaus specialisto įvertinimo. Minėta patirtis atgaivino net 10 metų užmirštą idėją dirbti savo centre.

Vykdyti privačią veiklą pradėjau gimus ketvirtam mūsų vaikeliui. 2010 m. rugsėjo pirmąją dieną romantika dvelkiančiose patalpose, palėpėje netoli traukinių stoties, pradėjau vesti užsiėmimus. Kartu su šeima ir ryšuliu žalių reklaminių balionų iškeliavome skleisti žinią apie naujai duris atvėrusį kabinetą Klaipėdoje. 2012 m. padrąsinta vienos veiklios mamos, nusprendžiau surizikuoti ir įsteigti VšĮ Ankstyvosios intervencijos centrą. Pradžia buvo sunki – bemiegės naktys ruošiant ir teikiant projektus, tačiau rezultatas džiugino, atsirado galimybė teikti nemokamas paslaugas. Bėgant laikui keitėsi patalpos bei žmonės, pasikeičiau ir aš, tačiau mūsų vertybės išliko tos pačios: pagarba, galimybė įžvelgti ir parodyti šeimai bei vaikui jo stipriąsias puses ir ypatingus gebėjimus, noras suprasti bei suteikti pagalbą šeimoms ir vaikams, siekis nuolat judėti į priekį ir atrasti naujus kelius bei metodus problemoms spręsti, veikti kitaip, lanksčiau, pasitelkiant kūrybiškas idėjas ir įtraukiant šeimas, ugdytojus bei specialistus.

Apie Centro specialistus. Centre dirba profesionalūs vaiko raidos specialistai: logopedai, logoterapeutas, psichologas, ergoterapeutas, specialusis pedagogas. Bendradarbiaujame su kitų privačių kabinetų specialistais Klaipėdoje ir kituose miestuose. Visus specialistus labai mylime ir gerbiame, kiekvienas yra savo srities profesionalas. Vertiname kiekvieną iš jų dėl išskirtinių savybių, žinių bei atsidavimo klientams.

Apie ateitį ir planus. Siekiame plėsti internetinėje erdvėje (online) siūlomų paslaugų asortimentą. Suteikti lengvesnę prieigą tėvams ir specialistams konsultacijoms gauti ir teikti bei galimybę susisiekti su mumis, kai to labiausiai reikia. Rengti ir siūlyti individualiai pritaikytas priemones tėvams bei ugdytojams. Plėsti savo veiklą Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Centro specialistai

Atsiliepimai

Tėvelių atsiliepimai

Profesionalas savo veiklos srityje, kuris savo darbą atlieka ne tik remdamasis žiniomis ir praktika, bet ir su visu atsidavimu ir nuoširdumu.

Laura Aidukienė, 2 dukryčių mama

Linos konsultacija vaiko raidos tema buvo labai vertinga, su žmona gavome labai naudingų patarimų, kaip padėti dukrytei augti.

Linas Stalnionis, 2 m. mergaitės tėtis

Turbūt pats šilčiausias žmogus, kuri sutikau savo kely. Dėkoju Dievui, kad mane pasimetusią, nelaimingą, išsigandusią atsiuntė pas Linutę.

Lina Beniušienė, 2,5 m. berniuko mama