info@logopedai.eu
Darbo laikas: d.d. 8.00- 19.30
Projektas

„Darni, stipri, vieninga šeima!“

Kaip sukurti šeimą, į kurią visada smagu sugrįžti? Kaip pasirūpinti artimųjų sveikata? Kaip lavinti savo vaikus nuo pirmųjų gyvenimo dienų?

Džiugu, kad kylant klausimams, ieškote informacijos. Sukūrėme projektą, kurio tikslas – pagalba Jums! Informaciją rengia ir konsultacijas teikia profesionalūs centro specialistai, praktikai – logopedai, ergoterapeutai ir psichologai.

Jūsų patogumui pristatome video paskaitų ciklą. Nemokama peržiūra Jums ir Jūsų šeimai.

*Nemokamos video konsultacijos teikiamos iki 2018 m. gruodžio 31 dienos.

Kviečiame pasirinkti dominančias temas:

Projektą finansuoja:
Projekto partneriai:

Ne visi klausimai atsakyti?

Teikiame nemokamas konsultacijas Jums patogiu metu. Užpildžius registracijos užklausą*, centro specialistai susisieks su Jumis ir suderins 1 valandos** internetinės (online) konsultacijos detales. Konsultacijoje gali dalyvauti visa šeima.

Konsultacijos metu pasistengsime atsakyti į Jūsų klausimus, suteikti informacijos bei galinčių Jums padėti specialistų kontaktus.

Nedvejokite! Vietų skaičius ribotas!

Pasirinkite reikalingo specialisto konsultaciją (logopedas, ergoterapeutas, psichologas),  užpildykite el. registracijos formą (žemiau). Susisieksime ir suderinsime patogiausią konsultacijos laiką.

*registracijos metu Jūsų pateikti duomenys bus griežtai saugomi. Turima informacija bus naudojama konsultacijoms suteikti ir projekto apskaitai vykdyti.

**1 šeimai ar jos nariui suteikiama vienkartinė 1 valandos internetinė (online) konsultacija.

Tokiu atveju, jei po nemokamos konsultacijos būtinas tolimesnis gydymas ir (arba) išsamesnis vertinimas, paslaugoms taikomi centro nustatyti įkainiai.

Projekto „DARNI, STIPRI, VIENINGA ŠEIMA“

Registracijos forma

nuotolinei konsultacijai

Detali informacija

Kokio specialisto konsultacija reikalinga?

Pageidautina data

Pageidautinas laikas

Kokiu klausimu kreipiatės?

Siųsdamas (-a) užpildytą formą patvirtinu, kad esu informuotas (-a) ir sutinku, kad: registracijos metu mano pateikti duomenys bus griežtai saugomi. Turima informacija bus naudojama konsultacijoms suteikti ir projekto apskaitai vyldyti; Šeimai ar jos nariui suteikiama vienkartinė 1 valandos internetinė (online) konsultacija. Siekiant gauti gydymą ar kelių valandų konsultacijas bus teikiama pagalba, pagal nustatytus centro įkainius.


Projekto viešinimas

VIDEO: Logopedės patarimai, kad mažyliai kalbėtų taisyklingai

VIDEO: Logopedės patarimai, kad mažyliai kalbėtų taisyklingai

Atsiliepimai

Tėvelių atsiliepimai

Profesionalas savo veiklos srityje, kuris savo darbą atlieka ne tik remdamasis žiniomis ir praktika, bet ir su visu atsidavimu ir nuoširdumu.

Laura Aidukienė, 2 dukryčių mama

Linos konsultacija vaiko raidos tema buvo labai vertinga, su žmona gavome labai naudingų patarimų, kaip padėti dukrytei augti.

Linas Stalnionis, 2 m. mergaitės tėtis

Turbūt pats šilčiausias žmogus, kuri sutikau savo kely. Dėkoju Dievui, kad mane pasimetusią, nelaimingą, išsigandusią atsiuntė pas Linutę.

Lina Beniušienė, 2,5 m. berniuko mama