info@logopedai.eu
Darbo laikas: d.d. 8.00- 19.30

Mokėjimai

Internetinėje parduotuvėje adresu www.logopedai.eu už prekes bei paslaugas galite atsiskaityti:

  • Naudodamiesi elektronine bankininkyste.
  • Naudodamiesi Paysera sistema.

Internetiniai seminarai

Norėdami išklausyti internetinį seminarą turite susikurti asmeninę paskyrą www.logopedai.eu puslapyje. Prisijungus prie savo paskyros įsidėti norimą seminarą į krepšelį ir už jį susimokėti nurodytą sumą. Nusipirktą seminarą galėsite peržiūrėti tiek kartų, kiek tik norite ir neribotą laiką. Po tiesioginės transliacijos bus patalpintas seminaro įrašas. Jūs gausite seminaro įrašo nuorodą.

Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Vaiko raidos lavinimo dėžutes ir (arba) kitas prekes galima įsigyti tiesiai iš mūsų centro specialistų rankų arba užsisakyti internetu. Perkant internetu užsakytas prekes jūsų nurodytu adresu pristato Lietuvos paštas registruota siunta arba kurjeris. Prekes taip pat galima atsiimti savitarnos terminaluose Omniva ir LP express. Užsakymams į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis už siuntinį. Visas siuntas suruošiame ir išsiunčiame ne vėliau kaip per 7 darbo dienas. Pristatymo kaina Lietuvoje – 2 EUR.

Jei pageidaujate pristatymo Europos Sąjungos šalyse arba už Europos Sąjungos ribų, kreipkitės el.p. info@logopedai.eu.

Jeigu gaunate nekokybišką prekę arba gauta prekė jūsų netenkina, galite ją mums grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nepažeistos, originalioje, nesugadintoje pakuotėje. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@logopedai.eu. Mes su Jumis susisieksime, aptarsime susidariusią situaciją ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybišką prekę atgal. Nekokybiškos prekės grąžinamos toliau nurodytu adresu: VšĮ Ankstyvosios intervencijos centras, Birutės g. 8, LT- 91203 Klaipėda.

Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime jums pinigus.

Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Grąžindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Kilus neaiškumams, klausimams ar nusiskundimams, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu info@logopedai.eu arba telefonu +37067443373. Neradus bendro sutarimo, prašymus, skundus ar pretenzijas prašome pateikti raštu adresu: VšĮ Ankstyvosios intervencijos centras, Birutės g. 8, LT- 91203 Klaipėda arba el.p. info@logopedai.eu.

Jūsų asmeninė informacija

Tokiu atveju, kai įsigytas prekes reikės siųsti prašysime jūsų nurodyti toliau pateiktą asmeninę informaciją: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris. Ši informacija bus naudojama tik prekės (-ių) pristatymo tikslais.