Lina Liutvinienė

Logoterapeutė

Įgijusi vyr. specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikaciją, baigusi bakalauro studijas Šiaulių Universitete, švietimo vadybos magistro studijas Klaipėdos Universitete bei papildomas vadybos studijas Vilniaus Universitete. Taip pat išklausiusi individualaus psichoterapijos konsultavimo programą Kauno Geštalto studijų institute.
Įgijusi 18 metų darbo patirtį. Dirbusi logoterapeute su įvairaus amžiaus vaikais ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo lavinimo mokyklose, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, Klaipėdos rajono ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje, Gargždų ligoninėje.
Lina Liutvinienė 2012 m. įkūrė pirmąjį privatų raidos specialistų centrą Klaipėdoje. Šiuo metu VšĮ Ankstyvosios intervencijos centre „Gandriukas“ užima direktorės ir logopedės pareigas. Rengia ir veda paskaitas pedagogams bei tėvams, susijusias su vaikų raida, raidos ir ugdymosi sunkumais, jų korekcija. Teikia konsultacijas pedagogams ir tėvams. Vertina ankstyvąją vaiko raidą taikant „Disc“ metodą. Vertina mokyklinio amžiaus vaikų raidą, bendrąsias žinias, skaitymo, rašymo, skaičiavimo įgūdžius. Dirba projektinėse veiklose su neįgaliaisiais ir jų šeimų nariais. Rašo straipsnius susijusius su raidos sutrikimais ir pagalbos galimybėmis.
Kartu su vyru augina 4 vaikus ir du šunis.

Telefonas: +37067443373
Atsiliepimai

Tėvelių atsiliepimai

Profesionalas savo veiklos srityje, kuris savo darbą atlieka ne tik remdamasis žiniomis ir praktika, bet ir su visu atsidavimu ir nuoširdumu.

Laura Aidukienė, 2 dukryčių mama

Linos konsultacija vaiko raidos tema buvo labai vertinga, su žmona gavome labai naudingų patarimų, kaip padėti dukrytei augti.

Linas Stalnionis, 2 m. mergaitės tėtis

Turbūt pats šilčiausias žmogus, kuri sutikau savo kely. Dėkoju Dievui, kad mane pasimetusią, nelaimingą, išsigandusią atsiuntė pas Linutę.

Lina Beniušienė, 2,5 m. berniuko mama