Viktorija Tarasenko

Ergoterapeutė

Ergoterapeutė Viktorija Tarasenko 2013 metais Klaipėdos uniersitete baigė reabilitacijos studijų krypties ergoterapijos studijų programą ir įgyjo ergoterapeuto profesinę kvalifikaciją. 2015 m. V. Tarasenko Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos studijų programą ir įgyjo reabilitacijos magistro kvalifikacinį laipsnį, o 2016 m. Šiuo metu V. Tarasenko studijuoja Klaipėdos universitete kineziterapiją. 2015 - 2016 m. dirbo sveikatingumo centre "Energetikas" ergoterapeute. Nuo 2017 metų dirba Kuncų ambulatorinėje klinikoje. Nuo 2018 metų dirba dėstytoja Kauno kolegijoje.

Telefonas: +37060903017
Atsiliepimai

Tėvelių atsiliepimai

Profesionalas savo veiklos srityje, kuris savo darbą atlieka ne tik remdamasis žiniomis ir praktika, bet ir su visu atsidavimu ir nuoširdumu.

Laura Aidukienė, 2 dukryčių mama

Linos konsultacija vaiko raidos tema buvo labai vertinga, su žmona gavome labai naudingų patarimų, kaip padėti dukrytei augti.

Linas Stalnionis, 2 m. mergaitės tėtis

Turbūt pats šilčiausias žmogus, kuri sutikau savo kely. Dėkoju Dievui, kad mane pasimetusią, nelaimingą, išsigandusią atsiuntė pas Linutę.

Lina Beniušienė, 2,5 m. berniuko mama